אודות

3 סיבות לבחור בשאקאלאקה

יש 3007 סיבות אבל אני אנסה לתמצת את זה ולא לחפור...

מי שממש רוצה לספר איזה סיבות חשובות לו, אז שיפנה בפרטי ונדבר על הצרכים של האירוע שלכם

1.צחוק הקהל-

המופע משתף אנשים מהקהל, שעולים לבמה ופתאום! הם רואים: הקהל מסביבם מריע. מחיאות הכפיים הם בשבילם וככל שחולפות השניות והדקות הם נהנים מהמהפך - הם הפכו לכוכבים של המופע.

שיתוף הקהל גורם לילדים להזדהות ולהרגיש כאילו הם בעצמם עומדים על הבמה, מחזיקים את המלפפון שעומד לפגוש את "מקל חרבות המוות" של שאקאלקה. המבוגרים המתנדבים עוברים מייק-אובר מפתיע וזוכים לתשואות ומחמאות. 

המופע אף פעם לא יוצא בדיוק אותו דבר - תמיד יש רגעים קסומים בהם המתנדבים מאלתרים, מביאים את עצמם לבמה ויוצרים קטעים קומיים מיוחדים.

 

 

2. מופע על-קולי ייחודי-מקורי קרקסי-פרינג'י-מדעי

הידעת? 

השוט הוא האביזר הראשון בהיסטוריה האנושית העובר בזמן הצלפה את מהירות הקול, וכך יוצר בום על קולי. קצה השוט חותך את האויר במהירות של 1200 קמ"ש (768 מייל לשעה לפי וויקפדיה).

כשהקהל רואה את שחר משתמש בשוט במיומנות ובמקצועיות שלא נראו במחוזותינו הוא אומר: "ואו. שחר שאקאלאקה הוא האמן מספר אחת בארץ בשימוש בשוטים!" 

לפעמים הקהל אפילו שואל אחרי המופע: "איך אתה עושה את זה? איפה אפשר גם לקנות שוט? האם אתה תפוס בחגים?" ושחר באמת מצליח להנגיש את השוט, לעשות לו שם טוב, וגם שם רע, בחביבות ובאנרגיות חיוביות. יוצר מקצבים, מתח וסיטואציות קומיות.

אגב, זה עוד כלום לעומת כדורי האש הענקיים משוט האש, עליו נדבר בקרוב (או שתראו במופע עצמו).

about-5

about-6

3. שחר באמת פיראט עם רגל מעץ. תרשו לי לשתף אתכם בסיפור אישי מרגש. סיפור שכולל התגברות על קושי, כאב ובשורות רעות, כנגד כל הסיכויים. 

כיום לא תוכלו לשים לב בכלל. שחר הוא להטוטן עם רגל מקובעת, פגועה לצמיתות. אין תנועה בקרסול שמאל. בכלל!

ב-2007 שחר נפל מגובה רב בזמן טיפוס הרים בברזיל (בקרוב נשתף גם בסיפור החילוץ בהליקופטר, ממערה בצלע הר נידח… סיפור שיגרום לשיערות על העורף שלכם לדגדג!)

הרופאים ניבאו לשחר שכנראה לעולם לא יוכל להשתמש שוב ברגלו ללא עזרים, כנראה קביים.

שחר בעקשנותו הרגילה (תשאלו את אישתו כמה הוא עקשן, אבל אל תשאלו את הילדים שלו) סירב לקבל את הדין.

שחר החליט ללמוד ללכת שוב. 

אחרי שבנה לעצמו תוכנית שיקומית והקדיש את חייו לעניין, החל תהליך שלקח שנתיים ובתוכם לימודים של מקצועות שיקומיים שונים ותחילת הקריירה כמורה לחינוך גופני בחינוך המיוחד (שזו השליחות השניה של שחר). 

כיום שחר עובד בבתי ספר מיוחדים מאוד ומתמחה בהנגשת פעילויות ספורטיביות ואת המופע לאוכלוסיות מיוחדות. 

ניתן לראות חלק מהסיפור באודישן מגניב אך עם זאת סוחט הדמעות בגוט טלנט.

שאקאלאקה בגוט טאלנט גרסא מלאה Shakalaka on IGT full cut from shaka.co.il שאקאלאקה